Stipl.pl już nie tylko dla koniarzy. Psiarze też już się tu odnajdą
W ofercie jednego z najszybciej rozwijających się sklepów dla koniarzy dziś została ogłoszona duża zmiana. Stipl.pl chce też pomóc psiarzom znaleźć najlepsze produkty dla swoich pociech.
2021-11-24, 13:20

Już od dziś (24.11.2021 r.) w ofercie stipl.pl znajdują się nie tylko produkty dla koni i jeźdźców. Psiarze znajdą tu również coś dla siebie.

Produkty dla psów

"Bardzo długo czekaliśmy z ogłoszeniem tej nowości. Ale w końcu się doczekaliśmy! Do Stipl.pl dołączają dziś produkty wykraczające poza nasze dotychczasowe końskie kategorie." - mówi Karol Zielinski, założyciel i właściciel sklepu stipl.pl.

"Jest to część znacznie większej strategii rozwoju, którą zaczęliśmy wdrażać w drugiej połowie 2021 roku. Jej celem jest rozszerzenie zakresu świadczonych usług i dotarcie do znacznie szerszego grona odbiorców. Oczywiście nie porzucamy naszej pierwotnej misji i dalej chcemy być sklepem pierwszego wyboru dla każdego, komu bliskie są konie i jeździectwo. Chcielibyśmy jednak rozszerzyć ten krąg i powoli zacząć oferować też produkty komplementarne z końskimi, jednak niekoniecznie bezpośrednio z nimi powiązane. I tak zaczynamy od psiaków, a za chwilę... za chwilę pojawią się kolejne ciekawe kategorie produktowe. Tak więc naprawdę warto na bieżąco śledzić zmiany w naszej ofercie." - dodaje Karol Zielinski

Stipl od początku swojej działalności sukcesywnie nawiązuje współpracę z najbardziej cenionymi markami z rynku polskiego i zagranicznego. Do tej pory stawiał przede wszystkim na oferowanie najwyższej jakości produktów dla koni i jeźdźców. Teraz, dzięki nowej ofercie, znacznie poszerza zakres produktów, do których mają dostęp klienci.

"Zaczynamy skromnie, od derek i posłań dla psów od świetnej polskiej marki Torpol. Za chwilę jednak i tę ofertę będziemy rozszerzać." - Karol Zielinski

KONTAKT / AUTOR
Karol Zielinski
530lab
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.