Bardzo cenione produkty firmy Sprenger już w Stiplu
Stipl, jeden z najszybciej rozwijających się polskich sklepów jeździeckich ze sprzętem do jazdy konnej, ogłosił wprowadzenie do swojej oferty produktów renomowanej niemieckiej marki Sprenger.
2021-11-09, 09:51

Kolejną marką, z którą Stipl rozpoczął współpracę, jest Sprenger. Firma, na rynku od 1872 roku, produkuje m.in. doskonałej jakości wędzidła i strzemiona jeździeckie. Produkty marki Sprenger używają profesjonalni sportowcy, a już od dziś, ich sprzęt jeździecki, dostępny jest także w sklepie Stipl.

„Cieszę się, że mogę poinformować naszych klientów o tej współpracy. Sprenger jest niezwykle cenioną marką w świecie jeździeckim. Ich wędzidła są używane przez najlepszych jeźdźców z różnych zakątków globu. Jestem przekonany, że produkty, które wprowadziliśmy do oferty, przypadną do gustu każdemu, kto poważnie myśli o tym pięknym sporcie.” – mówi Karol Zielinski, założyciel i właściciel Stipla.

Stipl od początku swojej działalności stawiał przede wszystkim na oferowanie najwyższej jakości produktów dla koni i jeźdźców. Sukcesywnie nawiązuje współpracę z najbardziej cenionymi markami i skupia się na rozbudowywaniu swojej oferty dostępnych pasz, suplementów, sprzętu jeździeckiego i preparatów do pielęgnacji.

Dzięki współpracy z marką Spregner - i markami takimi jak: Masters, Carr&Day&Martin, Torpol, Winderen - oferta Stipla staje się jeszcze bardziej kompleksowa. A to nie koniec zmian i nowości. Niedługo dołączą kolejne produkty. Warto więc na bieżąco śledzić ofertę sklepu.

KONTAKT / AUTOR
Karol Zielinski
530lab
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.